O nás

Vážený návštevník stránky, dovoľujeme si Vám predstaviť Našu spoločnosť Limoservices.

Naša spoločnosť poskytuje služby v oblasti dopravy už od roku 1992. Zabezpečujeme prepravu pre Našich klientov v rámci celého Slovenska a Európy. Za posledné roky sa spoločnosť Limoservices stala lídrom na Slovenskom trhu v preprave na medzinárodné letiská a v preprave po celej Európe . Služby Našej spoločnosti využíva široké spektrum zákazníkov, zahraničné a Slovenské spoločnosti, vládne organizácie, ambasády ale aj jednotlivý klienti. Máme dlhoročné skúsenosti s prepravou klientov na medzinárodné letiská : Viedenské letisko Schwechat, letisko Ferihegy Budapešť, Pražské letisko Ruzine a ďalšie letiská v celej Európe.

Naša spoločnosť používa na prepravu klientov luxusné vozidlá značky Mercedes-Benz E class a na prepravu viacerých pasažierov máme k dispozícii mikrobusy Mercedes-Benz Viano, ktoré Vám zaručia maximálny komfort a bezpečnosť pri Vašej preprave. Naši vodiči majú profesionálny prístup ku každému z klientov a sú vždy v reprezentatívnom oblečení.

LIMOSERVICES vám ponúka

  • skúsenosti vodičov
  • komfort vozidiel
  • profesionálny prístup

HELICOPTER TAXI


  • letecký transport, vzdušný taxík
  • rýchle cestovanie helikoptérou
  • pohodlné cestovanie vzduchom
  • luxusný rýchly transport na väčšie i krátke vzdialenosti
Vieme, že váš čas je drahý. S nami toho stihnete viac.

Potrebujete byť včas a s dostatočnou noblesou na obchodnom stretnutí, večierku alebo inej spoločenskej udalosti? Chcete zapôsobiť na obchodných partnerov? Vyžaduje si vaša práca byť na niekoľkých miestach súčasne? Potrebujete "obehnúť" či obletieť miesta v rôznych častiach Slovenska alebo okolitých krajín za jediný deň? Žiaden problém!

Zostavíme časový harmonogram a náš pilot i s helikoptérou bude vašim sprievodcom na služobnej ceste. A vy sa môžete venovať odpočinku alebo príprave na ďalšiu zastávku.

V prípade záujmu alebo otázok nás kontaktujte.

 
 
© 2007    LIMOSERVICES    Všetky práva vyhradenéslavdesign