+421 903 777 058
+421 902 566 958

LIMOSERVICES

   Diaľková limuzínová preprava osôb na medzinárodné letiská

Zabezpečte si pristavenie vozidla podľa Vašich potrieb. Po vyplnení záväznej objednávky, Vám objednávku potvrdíme e-mailom, sms-kou alebo telefonicky. Číslo letu a čas príletu nám napíšte, ak ide o pristavenie vozidla na letisko. Nezabudnite uviesť meno s ktorým Vás máme čakať v príletovej hale ak ide o vyzdvihnutie na letisku. Taktiež prosíme aj o telefonický kontakt vyzdvihovanej osoby v medzinárodnom tvare čísla, napríklad +421903XYZXYZ.

Aby sme Vašu objednávku bez akéhokoľvek problému vybavili, potrebujeme tieto údaje:

Povinne je treba uviesť:
e-mail, meno kontaktnej/prepravovanej osoby, telefónne číslo na prepravujúcu osobu, počet osôb, adresa vyzdvihnutia alebo na ktorom letisku vás vyzdvihneme, čas a číslo príletu,  cieľ cesty a prípadné zastávky po ceste, dátum a čas pristavenia
Doplnkové informácie:
počet batožín, hlavne ak ide o veľkú batožinu, názov firmy, špeciálne požiadavky a iné
Online objednávka
Po odoslaní objednávky cez on-line formulár vašu objednávku spracujeme a potvrdíme v čo najkratšom čase, spravidla ihneď alebo v priebehu cca 1 hodiny, ak ste po dlhší čas neobdržali našu odpoveď skontrolujte prosím zložku spam alebo nás kontaktujte telefonicky +421903777058, +421902566958 kvôli overeniu či objednávku evidujeme, niekedy môže proces potvrdzovania trvať aj trochu dlhšie vzhľadom na rôzne okolnosti, prípadne môžete objednávku poslať aj cez e-mail.